X-Rite Ci64L

Kulový spektrofotometr s velkou aperturou 14 mm. 
X-Rite Ci64L
Konzistentní barva zvyšuje ziskovost.
 
372 890 Kč
308 174  Kč bez DPH
Dostupnost
Dostupnost na pobočkách
Koncová cena bez DPH
321 893 Kč
Výrobce
X-Rite
DPH
21%
Kód
MOCi64-XRLN___
Part No.
Ci64-XRLNNB

  Popis produktu

  Nejpřesnější ruční kulový spektrofotometr X-Rite Ci64 pro přesné měření nerovných povrchů různých výrobků a typů obalů. Vhodný pro měření barev plastů, textílií, tisku na metalické fólie, dřeva, nátěrové hmoty ad. Uplatnění najde v oblasti tiskáren, výrobců průmyslových přístrojů i zařízení pro domácnost,přípravě a výroby textilních výrobků a módy, interiérů domova nebo interiérů aut. Velkou výhodou je schopnost  jedním změřením vyhodnotit míru lesku, odečíst lesk pro zjištění pravé barvy materiálu (SPEX) a zároveň vyhodnotit barevnost tak, jak ji vnímá lidské oko vč. odlesků (SPIN). To může činit právě spektrofotometr s kulovou geometrií a nemůže měřit žádný z konvenčních tiskových spektrofotometrů s geometrií 45/0 (0/45).


  Klíčové výhody

  Velká barevná obrazovka s vysokým rozlišením a konfigurovatelné nabídky přístroje Ci64 umožňují uživatelům rychle a snadno pochopit postupy měření barev. Přístrojem lze okamžitě identifikovat odchylky v barvě a lesku a zajistit tak přesná rozhodnutí o barvě nebo ověřit vizuální kontrolu (SPIN/SPEX).

  • Jedinečné rozhraní Ci64 Graphical JobsTM poskytuje zobrazení, které přesně ukazuje, jak mají být měření prováděna, aby bylo možné přesně a opakovaně získávat data o barvách pro podporu statistické kontroly procesů napříč směnami, výrobními linkami a pracovišti.
  • Sledujte výkonnost a udržujte historii podmínek měření na více zařízeních a místech pomocí funkcí sledování a dohledávání a auditní stopy.
  • Přístup až ke 4 000 vzorků uložených v zařízení pro rychlé a snadné vyvolání předchozích vzorků a měření.
  • Používejte přístroj pro pohodlné přenášení nebo jako pracovní stanici pro další funkce. Připojte přístroj Ci64 k počítači a využijte pokročilý software pro kontrolu kvality a receptury.
  • Existuje rovněž model Ci64UV, který je vybaven automatickou UV kalibrací pro vyhodnocení vlivu optických zjasňovačů.

   


  Poslat dotaz

  Dotaz k tomuto produktu

  Váš e-mail
  Dotaz
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

  Parametry

  Kalibrace

  Co kalibruje CMYK tiskárna
  Geometrie měření kulová d/8°
  Kalibrační zařízení Spektrofotometr
  Užití Profesionální
  Připojení USB
  Rozměr čočky (apertura) 14 mm
  Druh zařízení Ruční
  Zdroj světla Tungsten

  Všechny produkty

  Výrobce X-Rite

  Příslušenství

   
  55 033 Kč 

  bez DPH

  66 590 Kč 

  s DPH

  pro InkFormulation Modul pro propojení InkFormulation a míchacího systému.

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.