DTPobchod - Profesionální nástroje a služby v oblasti tisku. Provozujeme e-shopy dtpobchod a qstore, a to již od roku 1998. Poskytujeme laické i profesionální veřejnosti ucelenou nabídku nástrojů pro polygrafii, přípravu tisku a fotografii.

O nás

7.4.2020

DTPobchod - Profesionální nástroje a služby v oblasti tisku

 

Provozujeme e-shopy dtpobchod a qstore, a to již od roku 1998. Poskytujeme laické i profesionální veřejnosti ucelenou nabídku nástrojů pro polygrafii, přípravu tisku a fotografii. S tím je spojená i naše specializace na počítače Apple, protože počítače Macintosh byly nedílnou součástí tohoto odvětví.

 

Od přímého vstupu společnosti Apple na český trh jsme také významným autorizovaným prodejcem této značky. V našem e-shopu naleznete vše potřebné pro práci grafika či kreativce. Jsme například dodavatelem produktů společností Adobe, Alwan, Apple, Canon, EFI, Eizo, Enfocus, Epson, Extensis, ILFORD, Just Normlicht, LaserSoft, XRite, Pantone, Quark, Tecco, URW, Wacom aj. Ucelenou nabídku produktů najdete právě na našem eshopu dtpobchod.cz.

 

Speciální nabídka:

  • pro firmy
  • pro školy
  • pro prodejce
  • pro členy UGD

Bližší informace o nás najdete také na naší firemní stánce quentin.cz

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.